Новини до кави

Подорожуємо з “ВолодимирМедіа”

Житомирська область розташована в центральній частині Східно-Європейської рівнини, на півночі Правобережної України. Площа області становить 29,9 тисяч квадратних кілометрів, що складає 4,9% території України. За своїми розмірами область одна з найбільших на Україні і поступається лише перед Одеською, Дніпропетровською, Чернігівською та Харківською областями. Протяжність області із заходу на схід сягає 170 кілометрів, а віддаль з півночі на південь дорівнює 230 кілометрів.

Нацбанк оголосив курси валют на вихідні

На час вихідних і свят змін цих показників не передбачається.

За повідомленням ТСН ВРАЖАЄ, Національний банк України оприлюднив курси іноземних валют відносно гривні на ближчі дні. Наведені прес-службою НБУ цифри будуть чинними до ранку середи, 29 червня.

Українські багатії хочуть відмінити ЗНО

Саме багатші верстви населення вважають, що Україні ватро повернутися до вступних екзаменів замість ЗНО.

6 способів виявити зіпсовані спекою продукти

Лікарі б’ють на сполох: кількість отруєнь влітку різко зростає. Основною причиною цього є вживання зіпсованих спекою продуктів. Дуже часто безпечні покупці просто не придивляться до того, що купують. А розпізнати не свіжі продукти не так вже й важко, потрібно лише знати декілька простих правил.

Наша планета нагрівається з рекордною швидкістю

Дослідження вчених з Університету штату Флорида показало, що в разі стрімкого глобального потепління, Земля навряд чи буде приємним місцем для життя. Для цього дослідники спробували встановити як було на планеті 94-100 мільйонів років тому, коли клімат був трохи тепліший.

Керівництво АТО забезпечує товарами сепаратистів?

Колишній голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Кіхтенко розповів про існування засекречених списків підприємств, яким дозволено ввозити на території, які контролюють бойовики, контрабанду. За словами Кіхтенка, до цих списків має пряме відношення фіскальна служба та керівництво АТО.

В Україні найбільше не вакцинованих дітей

Дітям в Україні загрожує спалах інфекційних захворювань. Причина в низькому рівні їх вакцинації.

Надмірне вживання алкоголю може призвести до амнезії

Вживання занадто великої кількості алкоголю в середньому віці може призвести до втрати пам’яті в літньому віці.

Як бути добрими хресними батьками? 7 порад

Коли дитина проходить в Церкві обряд Хрещення, її батьки обирають пару дорослих осіб, які стають її хресними батьками і мають супроводжувати її в духовному зростанні. Однак не всі хресні батьки добре розуміють ту роль, яка на них покладена (а точніше, на яку вони самі погодились).

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: