Нерідко трапляються випадки викрадення, втрати номерних знаків внаслідок стихійних явищ, зокрема, повені, пожежі, а також інших життєвих обставин. Зважаючи на це, існують спритники, які згодом пропонують їх власникам повернення таких номерів за певну винагороду.

У таких випадках представники Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області радять звернутися до територіальних сервісних центрів для отримання нових номерних знаків. У разі викрадення або втрати власником транспортного засобу номерних знаків, працівниками сервісного центру проводиться перереєстрація даного транспортного засобу після внесення відповідної інформації до бази даних АІС «Номерний знак».

До матеріалів справи долучається пояснення власника (акт службового розслідування для юридичної особи) щодо їх втрати.

Зауважимо, що у випадку повернення (знахідки) втрачених номерних знаків після видачі нових номерних знаків, старі вважаються недійсними, а тому повинні бути повернені до сервісних центрів МВС.

Окрім цього, представники Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області застерігають автовласників, що відповідно до ч. 6 ст. 121 КУпАП експлуатація транспортного засобу без номерного знака тягне за собою накладення штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!