Для створення нових політичних партій українські політики запускають руку в бюджет країни і в кредити, які Україна виділяє Міжнародний валютний фонд. Про це інформаційному порталу «Знай». повідомив політолог Сергій Шабовта.

“Гроші на свої ігри політики беруть в бюджеті, а також з коштів, виділених МВФ, маскуючи їх під різні програми, гранти і т. д. Всі ці гроші крадуться, а оскільки люди, наділені владою, мають доступ до цієї “годівниці”, то вони можуть нескінченно довго з ними гратися: створювати політичні партії, проекти або ще щось. Реальної користі всі ці нові партії не принесуть, бо за ними будуть стоять одні й ті ж люди, які вже багато разів цю країну розкрадали і кожен раз під виглядом нового політичного початку і гучних обіцянок”, – зазначив  Шабовта.

Експерт зазначив, що при цьому всі політики, як і раніше, впевнені в своїй силі і унікальності, що є прикрою помилкою.

“Наприклад, популярність Гройсмана (прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. – Ред.) зараз не сильно випереджає популярність свого попередника, Арсенія Яценюка, та й інші політичні діячі неабияк переоцінюють свої можливості”, – вважає Шабовта.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що колишні заступники екс-генпрокурора Віктора Шокіна Віталій Касько і Давид Сакварелідзе, нардепи Віктор Чумак (позафракційний), Наталя Новак ( “БПП”) і колишній головний редактор “Forbes-Україна” Володимир Федорин увійдуть до складу нової партії.

Крім того, про намір створити свою політичну партію повідомили Мустафа Найєм з Сергієм Лещенком і Віталій Кличко, який нещодавно покинув БПП.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!