Сьогодні, 30 червня,  і свій День народження відзначає Ангеліна Тарасюк – чарівна володимирчанка.  Отож бажаємо  іменинниці міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ (30.06.2016)

Дитина є особистістю! Ми багато про це говоримо, але, на жаль, тільки говоримо! Ця особистість має право на власність! І в першу чергу на інтелектуальну власність!
Як часто батьки нехтують тим, що дитина придумала сама, зробила сама, вивчила сама! Але це ж є виключно її здобутки, це і є її інтелектуальною власністю, якою батьки часто не просто нехтують, а кажуть, що це насправді їхня заслуга! І дитина тоді губиться, не знає, чи взагалі щось може зробити сама, і їй здається. що будь які її власні здобутки може хтось забрати просто пред’явивши на них право. І це відчуття залишається, навіть коли вона вже стає дорослою. Відчуття сумніву у тому, що все що ти маєш, те, яким ти є, що ти здобув – є твоїм по праву…

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!