Цими вихідними вихованці зразкової студії вокального співу «Лодомир» Центру позашкільної освіти (керівник – Галина Тюрікова), ансамблю бального танцю «Колорит» (керівник – Наталія Лис) на чолі з методистом художньо-естетичного відділу ЦПО Галиною Кучерук, інструментальний квартет «Віола» дитячої музичної школи (керівник – Людмила Бражнікова) взяли участь у XVIII Міжнародному фестивалі «Надбужанські зустрічі», який відбувся днями у місті Грубешові (Республіка Польща).

Про це пише на своїй сторінці у «Фейсбук» спеціаліст відділу культури та туризму міськвиконкому Володимир-Волинської міської ради Любов Нестерук.

– Публіка дуже тепло зустрічала кожен виступ наших артистів, у виконанні яких прозвучали пісні про Україну, запальні танці та популярні мелодії. Злива перервала виступ володимир-волинців, але публіка не розійшлася, а дружно перейшла в зал будинку культури, де оперативно було підключено апаратуру і продовжився концерт. Вважаю, що ми достойно представили нашу державу і наше місто за кордоном.

Треба зауважити, що за роки проведення “Надбужанських зустрічей” відкриттів зробили чимало як поляки, так і українці. Завдяки співпраці чимало колективів з Польщі мали гастрольні тури по Україні, а українські – у Польщі. Грубешів є містом-партнером Володимира. І співпраця та розвиток міст-партнерів завжди починається з співпраці спочатку творчих колективів, потім офіційних делегацій, а далі – ділових партнерів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!