«На гарячому» під час отримання хабара затримали керівника відділу Володимир-Волинської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області та його заступника. Про це вчора повідомили у прес-службі прокуратури Волині.

 Зокрема податківців «взяли» на отриманні неправомірної вигоди обсягом 2 тисячі гривень, яку вони вимагали від місцевого приватного підприємця за сприяння у його переведенні із загальної на спрощену систему оподаткування та не створення штучних перешкод йому у цьому.

Наразі тривають слідчі дії, по завершенню яких слідчими ухвалюватиметься рішення стосовно міри запобіжного заходу щодо затриманих, повідомлення останнім про підозру, їх відсторонення від займаних посад.

Того ж дня стало відомо, що на цих двох керівників відділу Володимир-Волинської ОДПІ відкрили кримінальне провадження за статтею хабарництво.

З’ясувалося, що здирниці систематично вимагали гроші з громадян за видачу різного роду дозвільних документів.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії, документуються інші факти вимагання та отримання хабарів посадовцями фіскальної служби.

Прокуратура Волинської області звертається до громадян, підприємців та керівників суб’єктів господарської діяльності, із проханням повідомляти про відомі їм факти неправомірної діяльності посадовців Володимир-Волинської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області за телефоном  (0332)72-22-22, або звертатись безпосередньо у слідчий відділ прокуратури Волинської області за адресою м. Луцьк, вул. Кривий вал, 29.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!