З першого липня починається місячник добровільної здачі зброї, що зберігається незаконно. Українці зможуть принести її у поліцію і за це будуть звільнені від кримінальної відповідальності. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Добровільну здачу проводять з метою виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів з незаконного обігу. Зброю можна буде приносити в поліцію з 1 по 31 липня.

«Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, відповідно до вимог статті 263 Кримінального кодексу України, звільняються від кримінальної відповідальності», – пояснили правоохоронці.

Крім того, якщо громадянин добровільно здав зброю різних типів в зазначений термін, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати її в особисте користування. Цією зброєю можна буде користуватися на законних підставах.

Нагадаємо, 30 червня в одному з приватних будинків Центрального району Маріуполя правоохоронці виявили арсенал зброї та вибухівки. У будинку знайшли вісім димових шашок, гранату Ф-1, дві мінометні міни, 10 автомобільних держномерів і 10 мобільних телефонів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!