Українським прикордонникам підвищили зарплати, через це спостерігається значно менше випадків хабарництва на митницях. Про це повідомляє «Цензор.НЕТ» з посиланням на «Укрінформ».

Прикордонники стали значно менше здійснювати неправомірних дій, по відношенню громадян, що перетинають кордон, таку думку висловив помічник голови Державної прикордонної служби та прес-секретар Олег Слободян.

«Вагомим стимулом для зменшення неправомірних дій на кордоні стала ліквідація диспропорцій в грошовому утриманні прикордонників в порівнянні з військовослужбовцями Збройних сил України. В результаті різко збільшилася кількість відмов військовослужбовців від неправомірної вигоди під час несення служби», – зазначив прес-секретар.

Він також повідомив, що з початку операції «Чисті руки» (13 травня) подібний випадків було 155, і майже половина з яких була здійснена після отримання підвищених виплат.

Слободян також заявив, що за цей проміжок часу було арештовано 12 військовослужбовців, яких підозрюють в отриманні неправомірної вигоди.

З початку 2016 року за ініціативи Державної прикордонної служби України 51 військовий був занесений в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Цікаво, чи відчули тут, на Волинській митниці, пересічні громадяни, підвищення заробітної плати у прикордонників?

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!