Сьогодні, 1 липня,  і свій День народження відзначає КАЗМІРУК Юрій Йосипович, АНТОНЮК Ярослав Васильович – священик, КОСТЮК Ірина Ростиславівна – директор ЗОШ № 5  ім.А.А.Кориневського. Отож бажаємо  іменинникам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

День архітектури України

В указі Президента України № 456/95 від 17.06.1995 сказано: «Встановити День архітектури України, який відзначати щорічно 1 липня, – у Всесвітній день архітектури».
Всесвітній день архітектури заснований Міжнародним союзом архітекторів, що виник у 1946 році, після Другої світової війни, коли потрібно було піднімати з розвалин міста, відновлювати підприємства, відтворювати пам’ятники архітектури. З 1996 року Всесвітній День архітектора приурочений до Міжнародного дня житла, який відзначається в перший понеділок жовтня. Це рішення ухвалив Міжнародний союз архітекторів на XX Генеральній асамблеї ООН в Барселоні.

ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ (01.07.2016)

Жінка має спізнюватися. Хвилини очікування дають чоловіку можливість зайвий раз спокійно подумати.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!