Учора актори-аматори «Різнобарв’я» зігрівали душу нашим військовослужбовцям. Було це в санаторії «Пролісок», саме там де прописаний і функціонує проект психологічної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції «Зігрій душу». 

День проведений у цьому чудовому й мальовничому місці дав змогу акторам та режисерам не тільки подарувати військовослужбовцям своє театральне надбання – виставу «Підступність та кохання по-українськи», – а й познайомитися із організаторами проекту «Зігрій душу» та хлопцями, які нині проходять там реабілітацію.

Керівник і автор проекту Анна Лисакова розповіла, що проект існує з осені 2014 року. Саме тоді наші хлопці почали повертатися у відпустки із зони АТО і процес адаптації у соціумі давався їм нелегко. Перший реабілітаційний заїзд відбувався на озері Світязь. Нині проект прописаний у мальовничому куточку – в санаторії «Пролісок». Більше про діяльність цього реабілітаційного центру – в наших подальших матеріалах.

Дивлячись на колишніх військовослужбовців під час перегляду вистави, можна було сміливо зробити висновок що театральне мистецтво – теж один із видів арттерапії.

Після вистави та колективного фото на згадку автор і керівник проекту «Зігрій душу» Анна Лисакова подарувала режисерам театру Ларисі Половньовій та Людмилі Похожаловій картину, яку намалював один з бійців, що проходив реабілітацію в рамках згаданого проекту.

Надіємося, що на цьому співпраця між проектом «Зігрій душу» та аматорським театром «Різнобарв’я» не припиниться і такі зустрічі відбуватимуться частіше.

Актори та режисери дякують за сприяння у поїздці міському голові Петру Саганюку, директору АТП «10707» Володимиру Дячуку та депутату міської ради Максиму Клим҆юку.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!