На україно-польському кордоні практично відсутні черги, бажаючі відвідати Польщу можуть планувати подорож. Про це заявив речник Держприкордонслужби України Олег Слободян в ефірі телеканалу “112 Україна“.

“Ситуація діаметрально відрізняється від тієї, яка була вчора, позавчора і в попередні дні, тому що зараз на україно-польському кордоні, в усіх пунктах пропуску практично відсутні черги. Буквально по кілька автомобілів перебуває перед пунктами пропуску і фактично ті люди, які з інших регіонів і планують поїхати до Польщі, вони можуть зробити це абсолютно вільно”, – сказав Олег Слободян.

Він зазначив, що значну частину трафіку, який складався на україно-польському кордоні, представляли учасники малого прикордонного руху.

“Ця ситуація ще не вичерпана, питання польських митників, воно ще актуальне, але в той же час значну частину того трафіку, який складався на україно-польському кордоні, саме представляли учасники малого прикордонного руху, місцеві мешканці. Сьогодні ми побачили цьому підтвердження, тому що не зважаючи на те, що польська митниця ще продовжує там певні заходи, пов’язані зі страйком, черг в пунктах пропуску немає”, – зазначив Олег Слободян.

Нагадаємо, Республіка Польща з 4 липня призупинила малий прикордонний рух між Україною та Польщею в частині, що стосується в’їзду та перебування на території Польщі мешканців прикордонних районів України, у яких є дозволи, видані відповідними органами Республіки Польща.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!