Президент України Петро Порошенко підписав законопроект №3251, який передбачає істотне зниження акцизного збору при імпорті вживаних автомобілів.

Про це у себе в Twitter повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко.

“Президент підписав Закон про вживані авто у присутності депутатів різних фракцій. Домовилися у четвер внести у нього зміни, щоб уникнути зловживань”, – написав Цеголко.

Нагадаємо, 31 травня Верховна Рада ухвалила законопроект №3251, який передбачає істотне зниження акцизного збору на імпортні автомобілі вже з 1 липня 2016 року.

За законопроект проголосували 237 народних депутатів.

При прийнятті закону ціна на б / у автомобілі знизиться в середньому на 3-8 тисяч євро.

Нагадаємо даним законом до 1 січня 2019 року знижений акцизний збір для ввезення таких автомобілів фізичними або юридичними особами за умови ввезення одного автомобіля на рік.

Згідно із законом, пільгові умови ввезення автомобілів поширюються на осіб, які ввозять не більше одного автомобіля на рік для власного використання, або на користь інших осіб за рядом договорів.

Пільговий період діятиме до 31 грудня 2018 року. За цей час можна буде ввезти в Україну на пільгових умовах не більше трьох автомобілів на одну особу.

Таким чином, сума акцизного податку для такого автомобіля складатиме не більше ста євро при нинішній 1,5 тисячі євро.

Мова йде про автомобілі, вироблені після 1 січня 2010 року. Водночас закон не стосується машин, які, згідно пояснювальній записці, «ввозяться з території такої держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!