У місті Володимир-Волинський відбудеться перший тренінг, який допоможе місцевим активістам впливати на діяльність народних депутатів та оцінювати їх внесок у вирішенні проблем округу

Наразі розпочато конкурсний відбір для участі у тренінгу «Як співпрацювати з народним депутатом для вирішення проблем округу?»,  що відбудеться у нашому місті 25-26 липня.

Тренінг проведуть Сергій Панцир, керівник Центру соціального партнерства та лобіювання НаУКМА та Леся Шевченко, президент Фундації «Відкрите суспільство».

Це перший подібний тренінг для громадських активістів та журналістів в Україні.

Основною метою заходу є подолання бар´єрів у комунікації між місцевими активістами та народними депутатами, які представляють інтереси виборців  у Парламенті і мають важелі впливу на владу, підприємства і організації на всіх рівнях. Учасники тренінгу дізнаються яким чином вони можуть донести свою проблему до депутата, як зробити її пріоритетною у його порядку денному та як оцінити реальний внесок парламентаря у  ії вирішення.

Також учасники тренінгів отримають детальні відповіді на наступні питання:

  • Як проінформувати народного депутата  про проблеми, які не можна вирішити роками на місцевому рівні через брак коштів або повноважень?
  • Якими інструментами можуть послуговуватись депутати для вирішення проблем виборців та чи використовуються вони їх у повній мірі?
  • В чому різниця між декларованим та реальним внеском народного депутата у вирішення проблем виборців?
  • Які існують яскраві приклади вирішення проблем виборців народними депутатами на місцевому рівні?
  • Як виборці можуть допомогти парламентарям спільно подолати перешкоди у вирішенні болючих для округу проблем?

Керівник проекту, директор та експерт Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора зазначив: «Тренінг допоможе активістам налагодити дієвий та взаємовигідний зв’язок із народним депутатом та правильно використовувати його потенціал у вирішенні проблем громади. Депутати, у свою чергу, отримають більш якісний зворотній зв’язок та краще зрозуміють запити виборців, що дасть їм змогу працювати більш ефективно та прозоро».

Учасники тренінгів будуть забезпечені робочими матеріалами та харчуванням. У виключних випадках, можуть відшкодовуватись транспортні витрати. Проживання для учасників тренінгу не компенсуватиметься.

Тренінг організовується в рамках проекту «Громадський моніторинг виділення фондів для округу», виконується Фундацією «Відкрите суспільство» в рамках Програми USAID  «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», за фінансової підтримки Фонду Східна Європа.

Участь у тренінгу безкоштовна, проте кількість учасників обмежена, тому діятиме конкурсний відбір.

Щоб взяти участь у тренінгу слід заповнити реєстраційну форму учасника за посиланням: https://goo.gl/WqcF4b.

Час та місце проведення тренінгу буде повідомлено відібраним учасникам.

Реєструйтесь для участі в заході  та отримайте шанс вплинути на ситуацію у Вашому населеному пункті, використовуючи можливості народних депутатів України!

Контактна інформація: сайт Фундації «Відкрите суспільство»: www.osf.org.ua. Електронна адреса: info@osf.org.ua. Контактний телефон організаторів:  +38044-425-77-09

Сторінка тренінгу: http://osf.org.ua/events/view/631

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!