Волинян закликають бути обережними на воді – протягом останнього тижня в області зареєстровано 7 трагічних випадків загибелі людей на водоймах. Усі випадки трапились на стихійних пляжах, у місцях, не відведених та необладнаних для масового відпочинку.

Загалом з початку року на водоймах області потонуло 28 громадян, у тому числі одна дитина. Про це повідомили у прес-службі волинських рятувальників.

Зокрема, 2 липня, у річці Луга, у районі села Зимне Володимир-Волинського району, втопився молодий чоловік. Днями раніше у річці Стир виявили тіла утоплених чоловіка та жінки.

Пам’ятайте, що безпечний відпочинок на водоймах допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях – купатися краще там, де є рятувальні служби. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби.
Рятувальники також радять:

* Не купайтесь у незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах, не пірнайте з берега, дерева.

* Стежте під час відпочинку за дітьми: їхня поведінка у воді непередбачувана, не дозволяйте їм плавати на човнах чи надувних матрацах без нагляду дорослих.

* Утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків. До плавок потрібно прикріпляти шпильку, якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів.

* Не запливайте за буйки! У таких випадках можливі травми шийного відділу хребта з пошкодженням спинного мозку.

Будьте дуже обережні під час відпочинку на воді, щоб він був безпечним для вас і ваших дітей, весь час суворо дотримуйтеся порад рятувальників!

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!