На щотижневій оперативній нараді стало відомо про нові кадрові ротації в міськвиконкомі. Зокрема, як повідомив міський голова Петро Саганюк, начальником організаційного відділу міськвиконкому призначено Ірину Ліщук, а директором ЦНАП – Ольгу Козачук.

 До цього часу Ірина Степанівна очолювала Володимир-Волинський Центр надання адміністративних послуг. Натомість Ольга Віталіївна Козачук до цього призначення працювала у міськвиконкомі начальником відділу з питань державної реєстрації.

Нагадаємо, що Володимир-Волинський ЦНАП нещодавно взяв участь у відборі та увійшов до проекту технічної підтримки Європейського Союзу «ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади», який буде реалізовано протягом 2016-2017 років на території Волинської, Львівської та Рівненської областей.

У рамках цього проекту заплановано створення та модернізацію Володимир-Волинського міськрайонного ЦНАПу.

Нагадаємо, Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) створено для поліпшення якості адміністративних послуг, які надаються виконавчими органами Володимир – Волинської міської ради і органами державної влади. Основні завдання ЦНАП – надання адміністративних і неадміністративних послуг, інформації та консультацій щодо отримання цих послуг.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!