Статистика говорить, що найпоширеніша причина розлучень, яку пишуть пари в анкетах – “не зійшлися характерами“. Психологи знають, як зменшити кількість розлучень, – пише 4mama

Творити – це не руйнувати! Люди зустрічаються з різними звичками і поглядами на життя, але їх в якийсь момент об’єднувало одненіжне почуття один до одного. Відносини завжди починаються романтично, але потім пара стикається з рядом проблем: побут, невміння поступатися, егоїзм, народження дітей і т. д., – у кожного своя історія.

Британські вчені вирішили з’ясувати, чому пари розлучаються і як цьому запобігти.

У дослідженні взяли участь 1,5 тисячі пар. І ось які висновки експертами були зроблені:

Довге щасливе сімейне життя забезпечена тим парам, де чоловік старший за дружину. Якщо ж дружина старша за чоловіка, шанси на розлучення збільшуються у три рази.

– Дружина повинна бути розумнішою за чоловіка. Розум слабкої статі, як правило, проявляється в мудрості. Мудра жінка знає, як слід поводитися в тій або іншій ситуації або, принаймні, не робить поспішних висновків.

– Шлюб, у якому один із подружжя вже мав неприємний попередній досвід розлучення набагато міцніше, ніж той, де обидва були раніше розведені.

-Важливо звертати увагу не тільки на зовнішню привабливість. Освіта людини в якійсь мірі може визначити те, наскільки з людиною цікаво, тому при виборі пари для життя, експерти радять звертати увагу не тільки на зовнішню привабливість, але і на освіту.

Нагадаємо, що раніше вчені університетів штатів Юта і Південна Каліфорнія створили комп’ютер, пророкує подальший розвиток стосунків у подружніх пар. В результаті комп’ютерна програма досягла 78процентної точності пророкувань проти 76% у психологів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!