Учора у верхньому залі Володимир-Волинської місьої ради  відбулося чергове засідання членів громадської ради, що діє при міськвиконкомі. На розгляд присутніх було винесено два важливих питання – реконструкція вулиці Ковельської та розробка статуту територіальної громади міста Володимира-Волинського.  

По першому питанню присутніх коротко проінформував начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва міськвиконкому Віктор Фіщук. Зокрема віктор Сергійович розповів, що в ході реконструкції вулиці Ковельської буде покладено нове асфальто-бетонне покриття, облаштовано пішохідні та велосипедні доріжки, буде здійснено відповідне освітлення та встановлено відповідну кількість дорожніх знаків,  нанесені всі необхідні розмітки.

Начальник управління також розповів, що в середині липня будуть готові усі дозвільні документи на виконання робіт по вулиці Ковельській, а 19 липня буде оголошено тендер на виконання робіт.

Присутні члени громадської ради мали нагоду детально оглянути план реконструкції однієї з центральних вулиць міста, поставити Віктору Сергійовичу кілька запитань. Зокрема присутніх цікавило яким чином буде облаштовано велодоріжки, яку кількість пішоходних переходів облаштують, чи було проведено ревізію всіх кмунікаціїй водопостачання та водовідведення на вулиці, яку збираються ремонтувати. До речі, по останньому питанню присутні прийняли відповідне звернення до міської ради та членів міськвиконкому. Мовляв, спочатку нехай проведуть ревізію, відповідні служби дадуть заключення про придатність цих комунікацій, а тоді вже можна буде приступати до виконання певних робіт. Також присутні вирішили підготувати звернення про необхідність проведення громадських слухань стосовно проекту реконструкції вулиці Ковельської.

Далі говорили про формування статуту територіальної громади міста. Членам ради був запропонований так званий план формування статуту. Зроблено це було задля того, аби члени ради долучилися до процесу формування своєрідної конституції міста.

Далі присутні проголосували за те, щоб підготувати лист прем’єр-міністру України з проханням прояснити ситуацію з надходженням коштів на добудову 44-квартирного будинку для військовослужбовців по вулиці Академіка Глушкова. Обіцяють здати будинок у цьому рооці, але тендер на виконання робіт навіть ще не оголосили. З такими темпами існує загроза, що державні кошти так і не вдасться засвоїти вчасно.

Наступне засідання громадської ради при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради відбудеться у серпні.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!