На кордоні з Польщею прикордонники України та суміжної країни завадили контрабанді цигарок. Про це йдеться на сайті Держприкордонслужби.

Українські прикордонники разом зі своїми закордонними колегами продовжують спільно протидіяти протиправній діяльності на державному кордоні, в тому числі контрабанді тютюнових виробів. Чергову спробу порушників переправити куриво через держрубіж припинили військовослужбовці Луцького загону та польські правоохоронці.

У результаті спільних дій помітили особу, яка з пакунком готувалася перепливати річку Західний Буг. Після оперативного обміну інформацією та прикриття ділянки додатковими нарядами з українського боку затримали одного українця, який, ймовірно, причетний до правопорушення. А неподалік в кущах прикордонники знайшли 2 пакунки з сигаретами. Подальший оперативний пошук триває як на території України так і Польщі.

До речі, деякі видання повідомляють, що в Європі до протидії контрабанді цигарок долучаються і добросовісні виробники. Так, одна із міжнародних тютюнових компаній розпочала інформаційну компанію, яка покликана змусити місцевих мешканців прикордоння замислитися над відповідальністю за незаконне переміщення тютюнових. І хоча в Україні за це, поки що, не передбачена кримінальна відповідальність, в країнах ЄС вимоги законодавства більш суворі.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!