Проект «51/14» отримав фінансову підтримку від народного депутата України Ігоря Гузя, який з самого початку схвалив ідею написання книги пам’яті, присвяченій  загиблим військовослужбовцям 51-ї та 14-ї ОМБр та тим, які брали участь в АТО і продовжують захищати територіальну цілісність України. Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомила автор проекту Жанна Білоцька.

“Помічники нардепа Оксана Киричук та Саша Іскра  допомагають у зборі інформації та пошуках дописувачів, тож допомога команди – подвійна. Крім того, до доброї справи долучився і начальник прес-служби 14-ї ОМБр Владислав Якушев. Нагадаємо: до проекту вже приєдналися редактори волинських  газет та Інтернет-видань, журналісти, військовослужбовці, учасники АТО, активісти, волонтери та пересічні громадяни, які надають корисну інформацію авторам. Попереду ще чимало роботи, але спільними зусиллями книга вийде у світ”, – йдеться у дописі автора проекту.

Нагадаємо, проект «51/14» –  колективна робота, спрямована на збір інформації про тих військовослужбовців, які брали участь у бойових діях на Сході України.

Книга, до якої увійдуть зібрані матеріали, включатиме в себе реальні історії бійців легендарної бригади, волонтерів, священиків, громадських активістів, простих людей, які допомагали бригаді, а також рідних та близьких загиблих і тих, хто досі вважається зниклим безвісти.

З метою вшанування пам’яті усіх, хто поклав своє життя задля миру та спокою у наших домівках, тих військовослужбовців, які в числі перших стали на захист східних рубежів країни, бригади, яка першою пролила кров і побувала у самому пеклі війни присвячується ця книга. Їхній подвиг не повинен бути забутим, а  імена мають бути на устах нащадків.

Ініціативна група звертається до усіх, хто має відношення до 51-14-ї ОМБр, а також журналістів з різних регіонів, волонтерів, громадськості з проханням підтримати ідею і допомогти у зборі даної інформації.

Важливо, щоб ніхто ніколи не був забутий у цій війні за волю України.

Контактні телефони:(067)1815154, (098)7728587,або ж пишіть на електронну адресу: markovskaya_75@mail.ru., tpalaievskaia@mail.ru

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!