Фотоконкурс «Володимир крізь призму почуттів» організовує Володимир-Волинський історичний музей з метою пошуку творчих особистостей, які у своїх роботах популяризують місто Володимир-Волинський, його історико-архітектурну спадщину, мальовничу природу, цікавих людей.

Мета конкурсу: пошук талановитих фотографів(професіоналів і аматорів), які у своїх творчих роботах висвітлюють життя міста – його історію, архітектурні пам’ятки мальовничі куточки міських ландшафтів, оригінальних людей. Організація фотовиставки з робіт-учасників конкурсу до Дня міста.

Участь у конкурсі можуть узяти мешканці міста різних вікових категорій(від школярів до пенсіонерів)

Конкурс проводиться у два етапи.

1 етап- прийом конкурсних робіт з 4 липня по 25 липня 2016р. за адресою: місто Володимир-Волинський, вул.Івана Франка, 6, історичний музей.
2 етап – підведення підсумків та нагородження переможців конкурсу. Все це відбудеться 31 липня на сцені « Володимирського узвозу»(сквер біля історичного музею).

Умови проведення конкурсу:

– До участі в конкурсі приймаються 3 авторських роботи(від кожного учасника), роздрукованих на аркуші формату А 4;
– тематика робіт – довільна( пам’ятки історії, археології, архітектури рідного міста, міські краєвиди, оригінальні люди), але роботи повинні бути об’єднані єдиною темою – місто Володимир-Волинський;
– журі у складі професійних фотографів і працівників музею оцінює роботи учасників і визначає переможців;

При оцінюванні робіт журі буде брати до уваги:
– якість фото;
– оригінальність і неповторність тематики конкурсних робіт
– новизну і креативність, творчий підхід.

Переможці отримають грамоти і подяки відділу культури і туризму міськвиконкому та грошові премії. Роботи усіх учасників конкурсу експонуватимуться у виставковій залі історичного музею.
Усі фотороботи залишаються на постійне зберігання у фондах музею.

Додаткова інформація за телефоном: 2-19-11.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!