Впродовж цього року тарифи на комуналку зростали вже кілька разів, у тому числі, змінилася вартість і електроенергії. У скільки обходяться українцям деякі з побутових приладів, і як на них можна зекономити, інформує «ТСН вражає» .

Зокрема, за одного годину безперервного використання вентилятора доведеться заплатити менше однієї копійки, кондиціонер, що охолоджує кімнату, споживає 43 коп., праска і мікрохвильова піч обійдеться в 57 коп., пилосос – 68 коп., а пральня машинка потягне на 1 грн 43 коп. Ці цифри можуть змінюватися, в залежності від потужності техніки та рівня її енергоспоживання.

Якщо надто сучасних та економних приладів немає, то зекономити все одно можна, запевняє інженер Олексій. Перше, що він зробив – замінив звичайні лампи розжарювання на енергозберерігаючі. У  результаті економія на електроенергії склала 20%. Холодильник був поставлений у темний кут кухні подалі від прямих сонячних променів.

Також спеціаліст рекомендує:

– нагрівати воду в електрочайниках тільки на потрібну кількість чашок. Чим більше води грієте, тим більше електроенергії споживає прилад;

– прати білизну на режимі швидкого прання, яке триває 30 хвилин, а якість не гірша.

– бойлер ставте на середній режим, який нагріває воду до 55 градусів – це оптимальна температура води і мінімальна витрата електроенергії.

Якщо ви тільки збираєтеся купувати побутову техніку, обов’язково звертайте увагу на рівень енергоефективності. Цю інформацію надають консультанти, а також вона є на усіх приладах. Зверніть увагу: що вище рівень, то дорожча техніка, але такі прилади найекономніші у використанні.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!