У ході нового техогляду, який планують ввести в Україні, автомобілі перевірятимуть просто на дорозі. Про нього ніхто не попереджатиме, і статись перевірка автомобіля може в будь-який час, – повідомляє інформаційний портал «Знай». 

Цю процедуру хочуть зробити не тільки плановою, а й позачерговою. Остання буде стосуватися комерційного транспорту, задіяного для перевезення пасажирів і вантажів, для яких мають намір ввести так звані придорожні перевірки придатності ТЗ до експлуатації.

Їх здійснюватимуть на спеціальних мобільних діагностичних пунктах, розташованихв безпосередній близькості від автомагістралей і передбачених для того, щоб оцінити технічний стан автотехніки на момент виконання поїздки, а також – відповідність розміщення і закріплення вантажів.

Нагадаємо, що повернути в Україні техогляд пропонує Кабінет Міністрів України – це передбачено в підготовленому урядом законопроекті №4683 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність до актів Європейського Союзу”. Серед інших змін цей документ передбачає також повернення обов’язкового технічного іспиту для всіх видів транспортних засобів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!