Всі люди рівні. Нікому при народженні не дається особливий ген багатства. Його просто немає. Вся справа в звичках. Існують 7 звичок, якими володіють бідні.

1 Бідні і багаті працюють за гроші 

Тільки, якщо перші намагаються заробити собі на місяць, багаті прагнуть примножити капітал. Бідні ж не прагнуть і не пробують інвестувати.

2 Бідні працюють роками на одній і тій же роботі

Вони не прагнуть до розвитку і збільшення доходу. Якщо ж ви опинилися в подібному становищі, і воно вас не влаштовує, змініть місце роботи на більш прибуткове. Скажете – а де ж цю роботу знайти? А ви хоча б спробуйте!

3 Не намагаються заробити більше

Замість того, щоб шукати джерела нового доходу, бідні намагаються максимально відмовити собі у всьому. Такий підхід неправильний, до успіху він явно не призведе.

4 Бідні люди постійно чекають дива.

Вони грають в лотереї, втрачають багато грошей. В цей же час багаті беруть на себе серйозну відповідальність, щодня наполегливо працюють і отримують багато грошей.

5 Бідні не бачать можливості заробити.

Вони ніколи не реалізують в справу те, що вміють і не намагаються отримати гроші за вміння.

6 Ідеї – це те, що відрізняє багатих.

Бідні залишаються без грошей, тому що у них немає ідей для отримання прибутку. Якщо ви знаєте, як можна розбагатіти, то обов’язково досягнете цього.

7 Бідні завжди шукають винних і безглузді виправдання свого невисокого статку.

У когось немає вищої освіти, комусь завадила криза, інші вже не молоді для починань. У таких людей завжди знайдуться причини. Багаті ж знають, що все залежить тільки від них. Тому вони беруть роботу і виконують.

 

Джерело: http://tut-cikavo.com/

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!