Демобілізовані бійці-волиняни можуть безкоштовно отримати вищу освіту. Столичний виш запрошує на навчання. Про це йдеться в дописі Київської міської спілки ветеранів АТО. «Брати! Запрошують на безкоштовне отримання вищої освіти! Нашим друзям та однополчанам буде цікаво і перспективно отримати спеціальність експерта історико-культурних цінностей на кафедрі музеєзнавства і пам’яткознавства Київського національного університету культури і мистецтв», – йдеться в дописі.

Для майбутніх студентів доступні:

– навчання на бюджеті за гарною спеціальністю;

– гуртожиток;

– стипендія 800 гривень (денна форма навчання);

– гарні студентські столові;

– безкоштовний Інтернет та Wi-Fi у бібліотеці;

– можливість працевлаштування в охороні університету під час навчання (заробітна плата 2,500 тисячі гривень);

– можливість працювати за фахом у музеях, арт-галереях, букіністичних магазинах, магазинах зброї, у приватних колекціонерів, на митниці.

«Ви маєте пільги і право на зарахування поза конкурсом! Для демобілізованих після 30 листопада 2015 року не потрібно здавати ЗНО. Прийом документів на 1 курс – з 11 по 20 липня. На Ваші питання радо відповість Олена Миколаївна Гончарова, завідувач кафедри музеєзнавства і пам’яткознавства Київського національного університету культури і мистецтв. Телефон: 044–22–88–545», – йдеться в повідомленні, пише ВІП.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!