Приємно спостерігати за тим, як у центрі міста перекладають бруківку.  Готуємося до Дня народження сивочолого Володимира. На ті незручності навіть не звертаємо увагу. Бо можна й на другий бік вулиці перейти, аби оминути ділянки тротуарів, які  нині ремонтують. Але  це, як  виявляється, у нашому місті вже важкувато зробити бо практично усі пішохідні переходи  «полисіли», чи то від погодних умов, чи то від шин автомобілів. І пішохід змушений стояти подовгу обабіч проїжджої частини, перечікуючи рух машин.

Якщо водії місцеві – вони по пам’яті ще зорієнтуються і зупиняться, а приїжджі – мчать на повній швидкості. Коли дозволяєш собі ступити на так звану «зебру», залишки якої ще видніються хіба на обочині, дехто з водіїв стишує хід, а дехто – крутить пальцем біля скроні та посилає вдогін благеньке нецензурне слівце. До речі, такі пішохідні переходи практично  по усьому Володимирі-Волинському.

Невже дорожні служби цього не бачать?  Невже влада цього не помічає? Чи, може, чекаємо якогось нещасного випадку? Чи може гуртом треба фарбу для дорожників купувати аби вони зуміли ті «безпечні» переходи пофарбувати? 

Людмила Гнатюк

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!