Уряд врахував пропозиції народного депутата України Ігоря Гузя і виділив понад 12 мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток його виборчого округу. Відповідно постанову Кабмін підписав напередодні.

Такому важливому рішенню для округу передувала зустріч Ігоря Гузя з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Кошти розподілені між Любомльським, Іваничівським та Володимир-Волинським районами, а також містами Нововолинськ та Володимир-Волинський.

На розвиток міста Володимир-Волинський цьогоріч спрямується 1,73 мільйонів гривень.

Зокрема, заплановано:

– 503,7 тисяч гривень – на капремонт системи опалення ДНЗ №8 «Вишиванка»;

– 448,9 тисяч гривень – на капремонт частини фасаду ДНЗ №2 «Казка»;

– 299,3 тисяч гривень – на капремонт даху пральні Володимир-Волинського територіального медичного об’єднання;

по 79,8 тисяч гривень (кожному) на будівництво шести дитячо-спортивних майданчиків у Володимирі-Волинському. Їх розташують на територіях парків Гагаріна та “Слов’янський”,  у парку військового містечка, а також на вулицях Ковельська, 101; Луцька, 105 та  Сагайдачного, 5 та 7.

Для Володимир-Волинського району спрямується понад 2 мільйона гривень.

У планах – вуличне освітлення вулиць Нова Дружба та Лесі Українки у селі Льотниче Зимненської об’єднаної територіальної громади. На ці цілі передбачено 149,6 тисяч гривень.

Заплановано також втілення енергозберігаючих заходів в будинку культури в Устилузі. Субвенція  – 99,8 тисяч грн.

Також відбудеться реконструкція низки інших соціальних об’єктів:

– 149,6 тисяч гривень – на оновлення системи опалення Будинку культури у селі П’ятидні;

– 93,9 тисяч гривень – на капітальний ремонт зовнішнього освітлення на вулиці Садова в селі Шистів;

– 48,2 тисяч гривень – на заміну вікон та дверей у будинку культури  в селі Зимне;

– 199,5 тисяч гривень – на заміну вікон та дверей у селі Березовичі.

Нові сучасні дитячо-спортивні майданчики, вартістю 79,8 тисяч гривень кожен, облаштують у 17-ти селах: Хмелівка, Ласків, Бубнів, Стенжаричі, Лудин, Микитичі, Селець, Білин, Микуличі, Сусваль, Красностав, Зоря, Заріччя, Хотячів, Льотниче, Рогожани та місті Устилуг.

Я намагаюся змінювати стереотипи. Бо, на жаль, за довгий час люди звикли, що про їх проблеми згадують лише перед виборами, а коли депутати йдуть в парламент, тоді про округ не дбають. Я постійно в окрузі і детально вивчаю проблеми, і знаю проблеми кожного населеного пункту. Торік мали 5,2 мільйони, а в цьому році двічі більше – понад 12 мільйонів гривень спрямується в округ на нагальні проблеми, окреслені разом з місцевою владою, – наголошує Ігор Гузь.

Народний депутат інформує громаду регіону «Прибужжя», що за цю державну субвенцію заплановано зробити майже 80 дитячих та спортивних майданчиків. Гроші також підуть на ремонт закладів освіти, культури та медицини.

Ігор Гузь також сподівається, що ще 8 мільйонів гривень надійде восени на інші нагальні проблеми виборчого округу. Заявку депутат на виділення цих коштів Уряду також подав.

Народний депутат Ігор Гузь, так само, як і торік, особисто інспектуватиме хід робіт в окрузі на кожному запланованому об’єкті регіону «Прибужжя».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!