До 1 липня 2016 року, як це передбачає закон, підрозділи податків і зборів з фізичних осіб територіальних органів ДФС у Волинській області сформували і надіслали волинянам 7925 повідомлень – рішень про нараховану суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Про це інформує прес-служба волинських податківців.

Протягом шістдесяти днів від дати отримання такого документу громадяни зобов’язані сплатити на вказані у повідомленні рахунки визначену до сплати суму податку на нерухоме майно, – наголошують в Головному управлінні ДФС у Волинській області.

«Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки поповнює бюджети громад. Тому мешканці кожної територіальної одиниці повинні бути зацікавлені у тому, щоб місцеве самоврядування мало певний фінансовий ресурс для вирішення актуальних питань. Оподаткуванню підлягає нерухомість лише найзаможніших громадян. Як свідчить європейська практика, саме громадяни з високим фінансовим статусом вносять свій вагомий індивідуальний внесок у самостійність територіальних громад, де вони проживають чи мають майно», – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Нагадаємо, що цього року громадяни сплачуватимуть податок за нерухоме майно, яким вони володіли у 2015 році. Платять податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, фізичні та юридичні особи, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості (відповідно до статті 266 Податкового кодексу України). Якщо юридичні особи самостійно нараховують суму податку на нерухомість і сплачують її щокварталу, то громадян про нарахований їм податок на нерухоме майно повідомляють територіальні органи ДФС за місцем реєстрації нерухомості, пише ВІП.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!