Новини до кави

Топ-7 руйнівних звичок бідності

Всі люди рівні. Нікому при народженні не дається особливий ген багатства. Його просто немає. Вся справа в звичках. Існують 7 звичок, якими володіють бідні.

http://www.volodymyrmedia.com.ua/2016/07/09/top-7-rujnivnyh-zvychok-bidnosti/

Ефірні олії, про які треба знати кожному

Ефірна олія – ефективний засіб попередження безлічі недуг. Про них сьогодні не чула тільки зовсім обмежена в інформації людина. Видів і варіантів маса, але є кілька масел, які рекомендують мати в наявності навіть якщо немає захоплення ними. Це свого роду ароматна аптечка, яка сприятиме зміцненню здоров’я і допоможе впоратися з різними недугами і передумовами до них.

http://www.volodymyrmedia.com.ua/2016/07/09/efirni-oliyi-pro-yaki-treba-znaty-kozhnomu/

Все, що потрібно знати про кризи сімейних відносин

Яким би вдалим і непорушним не здавався на перший погляд шлюбний союз, є рубежі, на яких все особливо нестійко. Такі періоди у відносинах називають кризовими. Напевно, багато хто про це чув. Поняття криз 3, 5, 9 років знайоме навіть тим, хто не перебуває в шлюбі. Чому ж так відбувається? Чому ідеальна, любляча пара може раптово розійтися. Все насправді закономірно.

 

http://www.volodymyrmedia.com.ua/2016/07/09/vse-shho-potribno-znaty-pro-kryzy-simejnyh-vidnosyn/

ТОП-200 найпопулярніших депутатів у Facebook

Сьогодні для політика сторінка в соціальній мережі Фейсбук є не тільки частиною іміджу, а й способом впливу на аудиторію. Грунтуючись на кількості підписників і друзів в соцмережі, ми склали список найпопулярніших – і відповідно найвпливовіших – українських депутатів в Фейсбуці.

http://www.volodymyrmedia.com.ua/2016/07/09/top-200-najpopulyarnishyh-deputativ-u-facebook/

Чому боялися показувати україномовну версію «За двома зайцями»?

Перший варіант фільму “За двома зайцями” насправді зняли українською мовою. Потім була зроблена російська озвучка, а україномовний варіант радянська влада майже весь знищила.

http://www.volodymyrmedia.com.ua/2016/07/09/chomu-boyalysya-pokazuvaty-ukrayinomovnu-versiyu-za-dvoma-zajtsyamy/

ТОП-7 справжніх причин того, чому нам не допомагають дієти

Ви ніяк не можете позбутися зайвої ваги, незважаючи на всі зусилля? Забудьте про все, що ви знаєте з приводу дієт. Дуже багато людей не можуть позбавитися від зайвої ваги, незважаючи на рекомендований їм раціон і фізичні навантаження.

http://www.volodymyrmedia.com.ua/2016/07/09/top-7-spravzhnih-prychyn-togo-chomu-nam-ne-dopomagayut-diyety/

День народження Лії Ахеджакової: топ-7 цікавих фактів з біографії актриси

Сьогодні, 9 липня, свій день народження святкує одна з найяскравіших і улюблених багатьма актрис радянського кіно Лія Ахеджакова.

http://www.volodymyrmedia.com.ua/2016/07/09/den-narodzhennya-liyi-ahedzhakovoyi-top-7-tsikavyh-faktiv-z-biografiyi-aktrysy/

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: