Президенту Петру Порошенку вдалося вибудувати сильну політичну вертикаль, яка відображає його позицію і свідчить про вплив у парламенті, прокуратурі, Кабміні, тому розгойдування, які сьогодні звучать щодо проведення парламентських виборів, буде усунено запровадженням більш жорсткої дисципліни для членів БПП.

На думку політолога Ярослава Макітри, Порошенко на сьогодні сконцентрував у своїх руках практично абсолютну владу в країні, тому такі питання, як проведення виборів, на практиці здійснити буде важко, – повідомляє інформаційний портал «Знай».

“Все, що потрібно Порошенку, у нього є. Своя більшість, є ключові посади у його людей: прокуратура, Кабмін і так далі. Все, що зараз потрібно, просто домогтися від своїх людей, всіх членів своєї фракції, членів коаліції і тих, що їм допомагають, дисципліни щоб вони просто голосували, ходили на засідання. Зробити такий моноліт”, – повідомив політолог для виданняГолос столиці.

На думку Макітри, якщо Порошенкові вдастся це зробити – виборів просто не буде, однак дуже важливо при цьому також вберегти БПП від внутрішнього розколу.

“Інша історія, що ми бачимо у випадку з партією Демальянсу, що йде розкол в самому БПП. Але якщо зцементувати, вдасться втримати більшість, яка є, то дострокових виборів не буде”, – додав політолог.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко повідомив, що наступні 5 років в Україні не буде “жодних виборів”.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!