Днями відбулося засідання міської міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей. На розгляд комісії було винесено одне питання, – підведення підсумків міського огляду-конкурсу таборів з денним перебуванням у 2016 році. 

На огляд-конкурс подали матеріали 5 таборів з денним перебуванням: «Барвінок» при ЗОШ №1, на фото (начальник табору Лойко О.С.), «Калинонька» при ЗОШ №2 (начальник табору Павлюк О.А.), «Вітрило»  при НВК «ЗОШ №3-ліцей» (начальник табору Корець С.В.), «Паросток» при гімназії ім. О. Цинкаловського (начальник табору Кашубський В.В.) та «Сонечко» при ЗОШ №5 (начальник табору Тахирова С.В.).

Після перегляду відеопрезентацій продемонстрованих начальниками таборів, розгляду фото- та відеоматеріалів кожного табору, які були подані на конкурс, та індивідуальної оцінки роботи кожного закладу відпочинку, міжвідомча комісія з питань  організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей визначила переможців конкурсу.

Отож, І місце посів табір з денним «Вітрило»  при НВК «ЗОШ №3-ліцей» (начальник табору Корець С.В.), ІІ місце – «Паросток» при гімназії ім. О. Цинкаловського (начальник табору Кашубський В.В.) та  ІІІ – табір з денним перебуванням  «Сонечко» ЗОШ № 5 (начальник табору Тахирова С.В.).

Переможець міського конкурсу-огляду пришкільних таборів – табір з денним перебуванням «Вітрило» при НВК «ЗОШ №3-ліцей» візьме участь в обласному огляді-конкурсі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!