Більше 3 тисяч повідомлень про нараховану суму податку на нерухоме майно надіслано громадянам, – повідомляють у Володимир-Волинській ОДПІ.

До 1 липня 2016 року, як це передбачає закон, Володимир-Волинською ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області сформовано і надіслано громадянам 3096 податкових повідомлень – рішень про нараховану суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Громадяни зобов’язані сплатити на вказані у повідомленні рахунки визначену до сплати суму податку на нерухоме майно протягом шістдесяти днів від дати отримання такого документу, – повідомляють у Володимир-Волинській ОДПІ.

«Кошти від сплаченого  податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  – це додатковий фінансовий ресурс для бюджетів громад. Тому  громадяни повинні бути зацікавлені, щоб місцеве самоврядування мало певний фінансовий ресурс для вирішення соціально-економічних питань» – наголошує начальник Володимир – Волинської ОДПІ Ігор Пакулець.

Платять податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, фізичні та юридичні особи, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості (відповідно до статті 266 Податкового кодексу України).

Юридичні особи самостійно нараховують суму податку на нерухомість і сплачують її щокварталу. Громадян про нарахований їм податок на нерухоме майно повідомляють територіальні органи ДФС за місцем реєстрації нерухомості.

Нагадаємо, що цього року громадяни сплачуватимуть податок за нерухоме майно, яким вони володіли у 2015 році.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!