Як відомо, липень вважається найспекотнішим місяцем літа. Особливо важко доводиться тим, хто майже весь час перебуває за кермом автомобіля.

Водіям особливо слід бути обережними та знати 5 простих правил, щоб захистити себе у спеку.

У тінь

Обмежте перебування автомобіля під прямими сонячними променями – паркуйтесь в тіні, не затримуйтеся на сонячній стороні вулиці.

Парниковий ефект

Уникайте створення парникового ефекту в салоні: сонячні промені, проникаючи через скло в салон, легко нагрівають повітря всередині до 60-70 градусів. В принципі, якщо вас не збентежить естетична сторона справи, в спекотні дні можна закрити задні (непотрібні для огляду) стекла шторками або щільним папером.

Рух повітря

Постарайтеся, щоб повітря в салоні не застоювалося, а весь час змінювалося. В першу чергу, використовуйте для подачі свіжого повітря штатну систему вентиляції, включивши вентилятор на високі обороти і направляючи потік в різні точки салону.

Відкрийте кватирку

Навчіться замість кондиціонера правильно користуватися вікнами вашого автомобіля. Відкривати їх “на повну” біля водія часто не має сенсу, а ось продумана комбінація прочинених стекол декількох дверей замість кондиціонера може створити комфортний рух повітря через салон. Найчастіше має сенс відкривати стекла з протилежних сторін салону, уникаючи, проте, відвертих протягів. Тонкість полягає в тому, що інтенсивність провітрювання через вікна залежить від швидкості руху, і тут дуже корисними будуть електропідйомники стекол всіх дверей.

Подалі від гарячого

Розмірковуючи, як врятуватися від спеки, мало хто звертає увагу на таку обставину, але воно досить часто має місце на ненових автомобілях. Гарячі деталі силового агрегату або вихлопної системи можуть нагрівати металеві частини кузова, які вдаються в салон і можуть підвищувати температуру в ньому: це моторна перегородка, підлогу, трансмісійний тунель. Подбайте про теплоізоляції частин кузова, що є сусідами з глушниками і сполучними трубами – можливо, штатна ізоляція була порушена і її доведеться відновити або доопрацювати.

 

Джерело: http://znaj.ua

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!