12 липня у сесійній залі зібралися члени оргкомітету святкування Дня міста, депутати міської ради, керівники управлінь та відділів міськвиконкому, громадські активісти та представники засобів масової інформації.

На порядок денний цієї робочої зустрічі було винесено лише два питання – хід підготовки до Дня міста та розгляд звернення представників місцевих громадських організацій.

По першому питанню присутніх коротко проінформувала заступник міського голови Лариса Кулікова. Вона зазначила, що цьогоріч дуже багато пропозицій надійшло від молоді Володимира, більшість із яких були враховані під час формування програми відзначення Дня міста. Також заступник міського голови розповіла що в цьому році не буде проводитись конкурс молодих виконавців «Володимир». Як повідала Лариса Володимирівна, причин кілька. Одна з них – нестача коштів. Місто так і не побачить обіцяних 250 тисяч від міністерства. Серед інших причин називалась ще та, що фестиваль втратив свою географію і в останні роки його проведення на володимирській сцені виступали здебільшого мешканці трьох областей – Волинської, Львівської та Рівненської. Це, мовляв, теж слід брати до уваги.

Ларису Володимирівну доповнили члени оргкомітету, які відповідають за проведення певних заходів. Наприклад, начальник відділу у справах молоді та спорту В’ячеслав Петрук розповів про підготовку до проведення спортивного та дитячого свята, фестивалю танцю, інших заходів. Начальник відділу культури та туризму міськвиконкому Роман Віслобоков розповів коротко про підготовку до проведення традиційного «Володимирського Узвозу», громадський активіст Андрій Садовський повідав про підготовку заходів, розрахованих на володимирську молодь.

Далі присутні приступили до розгляду звернення під яким підписалися представники восьми громадських інституцій (див. фото).

У своєму зверненні вони, зважаючи на події в країні, вважають недопустимим проведення розважальних заходів у місті в ході святкування Дня міста. Допустимим представники громадських організацій назвали проведення традиційного «Володимирського Узвозу», ярмарки зі збору коштів на підтримку військовослужбовців 14-ї ОМБр та їх сімей, спортивних змагань та інших заходів патріотичної спрямованості. Представники громадських інституцій також просили за їх присутності провести круглий стіл із залученням організаторів святкування, де мали б нагоду обговорити план проведення святкування Дня міста.

Слід зауважити, що частина підписантів так і не прибула на цей, власне, «круглий стіл із залученням організаторів святкування». Одні з поважних причин, інші – невідомо… Проте, присутні мали нагоду висловитись по цьому зверненню і, власне, аргументувати викладені там вимоги.

Пропонуємо вашій увазі короткий відеорепортаж цієї зустрічі.

 

Як бачимо, наразі, дві сторони – представники оргкомітету та громадських організацій, – таки знайшли певні порозуміння. Чи вдасться і далі готуватися до Дня міста спокійно і без усіляких перешкод, – час покаже. 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!