Вчені вважають, що використання рідини, яка просякнута хлором, може викликати у населення резистентність до антибіотиків. Про це написав портал “telegraf”.

Згідно з інформацією, таким чином, організм людини здатний виробляти захист від різного роду лікарських засобів. Хлор вважають головним вбивцею природних антибіотиків, які знаходяться у воді.

Також медики нагадують, що чоловікам і жінкам потрібно відмовитися від тих речовин, які містять небезпечні фармакологічні компоненти. Коли тіло людини перенасичується антибіотиками, воно починає активізувати імунні реакції, які уповільнюють процес одужання.

Захисні властивості організму сприймають противірусний препарат, як загрозу. Таким чином, вони намагаються її придушити.

Раніше повідомлялося, що чоловіки, які п’ють багато чаю, значно схильніші до розвитку раку простати, попереджають дослідники. Вони виявили, що ті, хто пив 7 і більше чашок чаю в день, мали на 50 відсотків вищий ризик захворіти на цю хворобу, ніж чоловіки, які пили 3-менш чашки в день.

Це попередження зробили вчені з університету Глазго, які відстежували здоров’я 6000 осіб протягом чотирьох десятиліть.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!