7 липня, в місті Новояворівську Львівської області було урочисте відкриття міжнародного фестивалю молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина-2016», який тривав аж до вчорашнього дня, до 12 липня.

Це свято української пісні, в якому цьогоріч зголосилося взяти участь понад 100 виконавців з 14 держав світу. До складу журі конкурсу увійшли імениті діячі культури та мистецтва України. Традиційно високопрофесійне журі очолював композитор, професор, народний артист України Олександр Злотник.

Упродовж останніх 23 років у фестивалі взяли участь понад 2000 молодих виконавців з усіх регіонів України та багатьох країн світу – Молдови, США, Канади, Румунії, Іспанії, Грузії, Вірменії, Ізраїлю, Казахстану, Нігерії, Замбії, Білорусії, Польщі, Італії. До речі, обов’язковою умовою для усіх учасників фестивалю є виконання пісні українською мовою.

Цьогоріч була дуже насичена фестивальна програма – екскурсії, виставки, майстер-класи, ярмарки. Потішив як самих учасників так і гостей фесту чудовий концерт, родзинкою якого став Дзідзьо, як з’ясувалось перший переможець «Молодої Галичини» Михайло Хома.

Волинь на конкурсі представляла вихованка зразкової студії «Лодомир», фіналістка «Голосу країни» Катерина Рибак. В результаті дівчина виборола першу премію цього престижного міжнародного фестивалю.

Незважаючи на свій юний вік, Катя Рибак  вже встигла стати призером та лауреатом численних всеукраїнських та міжнародних фестивалів, взяти участь у телепроекті «Школа музики», була фіналісткою телепроекту «Музична академія Євробачення», а також  володаркою гран-прі Міжнародного фестивалю «PARADISE HOLIDAY».

Окрім того, Катя – вихованка зразкової студії «Лодомир», що діє при Володимир-Волинському Центрі позашкільної освіти. Її досягненнями завжди пишається  керівник студії Галина Тюрікова.  Катя займалася у «Лодомирі», починаючи з 2008 року.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!