Кабінет міністрів схвалив впровадження пілотного проекту в деяких населених пунктах щодо реєстрації шлюбу протягом однієї доби.

Пілотний проект буде проводитись в Маріуполі і Сєверодонецьку, в Херсоні для українських громадян з Криму, які б могли протягом доби виїхати, отримати українське свідоцтво про шлюб і повернутися. Також в пілотний проект включені Київ, Одеса і Львів, пише «Українська правда».

“Ми дамо можливість самостійно вирішувати молодятам, коли саме вони хочуть одружитися”, – сказав він. “Я думаю, що протягом наступних двох тижнів місцеві органи влади почнуть надавати такий сервіс, запрошую тоді приїжджати в ці центри і одружуватись протягом доби без бюрократії і черг”, – додав міністр юстиції України Павло Петренко.

На це хтось  зазначив: “Почнемо з міністра юстиції”. У свою чергу прем’єр Володимир Гройсман після виступу Петренка пожартував:  “Я взагалі вважаю, що треба підтримати ініціативу міністра юстиції і заборонити розлучення. Всі думають, що це жартую, але я вважаю, що родина – це найвища цінність і важливо, щоб люди, які одружені, були щасливі… Але кажуть, що це ознака диктату, ми ж – демократи”.

Як відомо, раніше між подачею заяви і реєстрацією шлюбу мало пройти не менше 30 днів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!