Двоє росіян намагалися дати прикордонникам Львівського загону хабара щоб потрапити в Україну, – повідомляють у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Активне проведення заходів по протидії корупційній складовій серед прикордонників продовжує приносити позитивні результати. Так сьогодні у ночі пункті пропуску «Устилуг», прикордонниками було зафіксовано та припинено чергову спробу дачі хабара.

Так, на в’їзд в Україну до прикордонного наряду звернулися два громадянин Росії (Чечня) та запропонували грошову винагороду у розмірі 60 євро, за сприяння у пропуску на територію України. З метою прийняття правового рішення по даному факту було оповіщено працівників Волинської Національної поліції, щодо можливих ознак злочину передбаченого ч.1 статтею 369 кримінального кодексу України.

Керівництво Львівського прикордонного загону звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!