Аби уникнути відповідальності за скоєння тяжкого злочину, яке вчинив на території Молдови, 34-річний чоловік незаконно перетнув кордон в напрямку України поза пунктами пропуску. Проведеними оперативними заходами поліцейські відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми Головного управління Нацполіції у Волинській області встановили місцезнаходження злочинця та передали представникам Прикордонної поліції Республіки Молдови.

На Волині під час проведення спеціальної операції «Кордон-2016» співробітники відділу боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми отримали інформацію стосовно 34-річного громадянина Республіки Молдова, котрий перебував у розшуку. Зловмисник вчинив умисне тяжке тілесне ушкодження, яке спричинило смерть потерпілого на території Молдови. З метою уникнення відповідальності він незаконно перетнув кордон в напрямку України поза пунктами пропуску, які розташовані в селі Ларга, Республіки Молдова та селищі Кельменці, Чернівецької області.

Проведеними оперативними заходами, поліцейські встановили місцезнаходження громадянина Молдови та виявили його у Луцьку.

За порушення правил перебування на території України співробітники Управління державної міграційної служби у Волинській області притягнули чоловіка до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення та прийняли рішення про його примусове повернення з України із забороною в’їзду в Україну терміном на 3 роки.

У суботу, 9 липня на пункті пропуску в селі Мамалига Чернівецької області здійснено прийом-передачу злочинця представникам Прикордонної поліції Республіки Молдови.

Під час передачі, представники правоохоронних органів Республіки Молдова підтвердили факт перебування чоловіка в державному розшуку Республіки Молдова за вчинення злочину передбаченого ч.4 ст.151 (Умисне нанесення тяжкого тілесного ушкодження, яке спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу Республіки Молдова.

 

Сектор комунікації поліції

Волинської області

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!