Новини до кави

Повторні перейменовування волинських сіл – супротив закону

Окремі лобістські групи упродовж останнього часу здійснюють спроби ініціювати у Верховній Раді повторне перейменування деяких населених пунктів, що змінили свої назви в рамках декомунізації. Представники Українського інституту національної пам’яті наголошують, що такі дії суперечать чинному законодавству України.

Нинішню кризу в країні найлегше переживають пенсіонери?

Теперішню фінансову кризу українцям пережити значно складніше, ніж у всі попередні роки економічних труднощів, помітили у консалтинговій компанії AFS. Там вважають, що у 90 роки люди не відчули такого падіння купівельної спроможності, як протягом 2014-2016 років.

Кабмін схвалив впровадження пілотного проекту. Тепер українці можуть одружитися за добу

Кабінет міністрів схвалив впровадження пілотного проекту в деяких населених пунктах щодо реєстрації шлюбу протягом однієї доби.

Пілотний проект буде проводитись в Маріуполі і Сєверодонецьку, в Херсоні для українських громадян з Криму, які б могли протягом доби виїхати, отримати українське свідоцтво про шлюб і повернутися. Також в пілотний проект включені Київ, Одеса і Львів.

Допоможемо врятувати життя Ростиславу з Волині. ФОТО

В сім’ю Сергія та Юлії Німців і з села Світязь Шацького району прийшла велика біда. Лікарі поставили їхньому сину Ростиславу (2000 року народження) діангноз: “Гострий лімфобластичний лейкоз L2” (друга стадія).

Правила догляду за дитиною на пляжі

Перебуваючи в теплих краях з дитиною, дуже важливо забезпечити безпеку малюка на пляжі і поруч з морем.

Редакція Володимир Медіа підготувала основні правила поведінки, які стануть в нагоді молодій мамі у відпустці.

В Україні може народитися дитина від трьох батьків

Завдяки новому методу штучного запліднення в Україні вже у цьому році може народитися дитина, яка матиме гени від трьох людей – батька, матері й ще однієї жінки-донора.

Кровоград став Кропивницьким, а кіровоградці – кропивничанами

Сьогодні Верховна Рада України (ВРУ) перейменувала обласний центр Кіровоград на Кропивницький. Відповідний проект постанови №4222 за основу та в цілому підтримало 230 народних депутатів.

Скільки правоохоронців Волині отримали статус УБД

Майже 1,3 тисячі волинських правоохоронців отримали статус учасника бойових дій.

Волинський пивовар отримав грант від ООН

На Волині директор Павлівського пивзаводу варитиме пиво на сонячній енергії. Пивовар отримав грант від ООН на купівлю сонячних колекторів. Завдяки цій інвестиції чоловік планує зменшити використання газу наполовину, що дасть змогу здешевити його продукцію.

На МП «Устилуг» прикордонникам хотіли дати хабара?

Двоє росіян намагалися дати прикордонникам Львівського загону хабара щоб потрапити в Україну.

Рада ввела обов’язкове оформлення паспортів з 14-річного віку

Верховна Рада прийняла в цілому законопроект №3224 “Про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України”.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: