Сьогодні, 16 липня, знаменита українська актриса Ада Роговцева святкує свій 79-й день народження. Кар’єра Ади Миколаївни розвивалася стрімко, вже в 18 років вона отримала свою першу роль Наталії Башкирцевої у фільмі “Приборкання вогню” в Театрі Лесі Українки, а роль Анни в картині “Вічний поклик” зробила Аду Роговцеву улюбленицею всієї країни.

У день народження Ади Роговцевої редакція Володимир Медіа вирішила згадати найкращі цитати актриси, які якнайкраще пояснюють її “правила життя”.

  • «Я ніколи не приховувала свій вік. Чого тут викручуватися, хитрити, якщо в енциклопедії і так все про мене написано!»
  • «Я легко віддавала все, що заробляла, а коли потрібно було виходити в світ, займала у подруг і одяг, і діаманти.»
  • «Найголовніше в житті людини – зберегти свою людську гідність всупереч усьому. Тому що людина без гідності – неповноцінна людина, а народ без гідності – це вже не народ.»
  • «Великий обман багатьох головне – не бачити кожного окремо, не поважати, не цінувати їх дорогоцінного часу і нервів!»
  • «Так найчастіше і буває: те, що робиться у поспіху і відчувається як “не головне”, побічне, виявляється у результаті саме головним, чи не найважливішим і значним. Щось на кшталт “обмовки за Фрейдом”: побіжно перекинене видає істину більше, ніж ретельно сформульоване …»
  • «Аксіома подарована Віктюком: театр – Театр – не може бути натужний, а – легким, у будь-якій завершеності своїй – все одно злегка недбалим. І гнітюче серйозним не повинен бути теж: він – бенкет, навіть коли – трагедія.»
  • «Любов – це любити ЙОГО, віддавати ЙОМУ все, належати ЙОМУ, але якимось чином мати свою свободу … Залежати від іншої, навіть коханої людини – нісенітниця! Я Кармен! Жінки всі Кармен! Чому вона, ця моторошна тютюнниця, на всі часи улюблена героїня? Що в ній такого? Тому що незнищенне в жінці право вибору! І немає такої влади над нею, яку можна було б над нею затвердити! І тому мені прикро і гірко, коли свекруха над невісткою знущається, вказує їй, а та, дурненька, в каструлю плаче. На голову їй цю каструлю одягла і пішла в своє життя! Не можна жити життям іншої людини.»

Варто відзначити, що Ада Роговцева мріяла стати журналісткою, але вступила до Київського театрального інституту за компанію з подругами. Тут вона знайшла своє покликання і кохання всього життя.

Джерело: TOCHKA.NET

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!