Учора відбулася чергова, дев’ята сесія Володимир-Волинської ради сьомого скликання. З 34 депутатів присутніми на черговому засіданні було 29 чоловік.

Розпочалося засідання з озвучення депутатських запитів, звернень та, навіть, запитань. Потім в хід пішли доповнення до порядку денного. І тільки після години з початку засідання приступили до розгляду самих питань винесених на порядок денний чергової сесії міської ради.

Якщо коротко, то депутатські запити стосувалися здебільшого питань благоустрою міста, облаштування місць для парковки, забруднення міста нечистотами, патрулювання вулиць міста, призначення керівників комунальних підприємств. Також депутата Віру Сєргєєву турбувало питання малої кількості туалетів у центральній частині міста. Директор КП «Полігон» повідомив, що наразі є кілька біотуалетів, які виставляють у місті в день проведення масових заходів. Міський голова додав, що слід розібратися у даному питанні і якщо дійсно цих біотуалетів замало – докупити.

На сесії також прийняли ряд звернень до Президента Петра Порошенка, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, депутатів Верховної Ради України. Звернення стосувались тарифів на комунальні послуги, збереження госпітального центру на базі Володимир-Волинського ТМО, обмеження штрафних санкцій щодо теплогенеруючих підприємств, недопустимість проведення виборів на окупованих територіях Донбасу, встановлення теплових лічильників в багатоквартирних будинках.

Першим питанням, яке було винесено на порядок денний сесії, було питання внесення змін до бюджету на 2016 рік. Справа в тому, що на початку року йшлося про те, що фінансування робіт по асфальтуванню вулиць міста мало здійснюватися по принципу 50Х50. П’ятдесят відсотків дає область, п’ятдесят – з міського бюджету. Пів року минуло, з області не надійшло ні копійки і, скоріше за все, не надійде. Отож, як наголосив міський голова, слід вносити зміни до бюджету, аби профінансувати виконання робіт. В контексті цього питання говорили й про встановлення фонтану у мсті, адже йшлося про виділення 100 тисяч гривень тільки на проектно-кошторисну документацію по ньому. Депутат Ігор Мацюк сказав що це дуже великі гроші, так би мовити, тільки за папери. Проте, міський голова зазначив, що слід не забувати що фонтан – це інженерна споруда і тому такий кошторис проекту. Деякі депутати висловлювались, що місце яке пропонується ( парк «Слов’янський») не дуже підходить для встановлення такої освіжаючої споруди, адже там знаходиться з однієї сторони джерело, з іншої – річка. Депутат Валентин Вірковський зазначив що про місце ще рано говорити, зараз головне закласти кошти. Міський голова додав, що коли будуть готові документи проведуть громадське обговорення по цьому питанню і спільними зусиллями з громадою підшукають найбільш підходяще місце для фонтану. В результаті, після активного обговорення та запальних дискусій, за внесення змін до бюджету проголосувало більшість депутатів.

Далі, в робочому порядку затвердили в новій редакції Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців, затвердили список народних засідателів, ввели додаткові штатні одиниці до штатного розпису Володимир-Волинської ДЮСШ.

Депутати також підтримали рішення про створення у місті Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Проте було кілька зауважень стосовно цього рішення. Депутата Руслана Мороза цікавило як і хто призначатиме керівника цього центру, інших депутатів цікавило чи знайшли приміщення для Центру, чи підготовлено штатний розпис.

У робочому порядку було також розглянуто чимало земельних питань, внесли чимало змін до рішень міської ради. Не підтримали депутати пропозицію щодо передачі в оренду котелень та теплових мереж та звернення деяких підприємців міста стосовно скасування заборони торгівлі алкогольними напоями.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!