Напередодні Дня бухгалтера, що відзначається 16 липня,  у культурно-мистецькому центрі ім. Т.Г. Шевченка  відбулася концертна програма із нагородженнями, піснями, сценкою та переглядом веселих кінострічок.

Організатори заходу –  Лариса Кулікова – заступник міського голови, Галина Богуш  – директор ФПП «Бізнес-Центр», Роман Віслобоков – начальник відділу культури та туризму міськвиконкому.  

Дійство розпочалося, як і планували, о 15.00 в холі культурно-мистецького центру із слів привітання від ведучих заходу Галини Богуш та Катерини Петрович.

Після чого до  слова запросили Ларису Клікову, яка передала вітання, грамоти і подарунки з нагоди професійного свята, від міського голови – Петра  Саганюка,  наступним особам:

  • Маковській Ніні – бухгалтер ПП «Аватон»;
  • Шишко Євгенії – бухгалтер ПП «ЧІП»;
  • Пономарьовій Олені – бухгалтер ПрАТ «АТП – 10707»;
  • Левицькій Ірині – бухгалтер магазину-ательє «Віра»;
  • Козак Оксані –головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення виконавчого комітету міської ради;
  • Віжанській Інні – начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення фінансового управління виконавчого комітету міської ради;
  • Лук’янчук Наталії – бухгалтер ФПП «Бізнес-Центр»;
  • Ігнатюк Тетяні – головний спеціаліст бюджетно-фінансового відділу управління пенсійного фонду в місті Володимирі-Волинському та районі;
  • Дружук Наталії – бухгалтер ДНЗ №1;
  • Бащук Ларисі – провідний економіст ТМО.

 Від об’єднаної державної податкової інспекції, Лариса Шинкарук привітала зі святом Гуковську Валентину  – ПП «Володимир-Волинський скло-центр», Лещук Ірину – КП «Полігон» та Антонюк Євгенію  – ТзОВ «Гербор-Холдінг».

Після закінчення урочистої частини, Галина запропонувала усім присутнім пройти психологічний тест, який допоміг оприділити типаж кожного бухгалтера, і чесно кажучи це було весело і цікаво.

Враховуючи те, що таке визначне свято межує із святами Івана Купала, Павла і Петра, то місцевий аматорський театр «Різнобарв’я» вирішив подарувати гостям виставу  на відповідну тематику. А фолькльорний гурт «Молодички» подарував музичне привітання, яке уже традиційно відкрили піснею «Молодички».

І на закінчення організаторами було підготовлено перегляд короткометражних стрічок під назвою « Професія бухгалтера є цікавішою ніж здається на перший погляд».

До речі, кожен охочий міг придбати лотарейний квиток всього за 10 грн., та отримати в подарунок копію картини відомої української художниці  – Євгенії Гапчинської. Щасливу лотарейку діставала Катерина Петрович, яка і повідомила, що виграв 10 номер, який придбав Роман Віслобоков.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!