Військово-патріотичний центр «3-й полк» ініціював проведення курсу для юнаків та дівчат «рейнджер-розвідник юніор» на базі літнього військово-патріотичного табору «Волинська Січ», що на озері Світязь у селі Пульмо (керівник Дружинович С.О.), – повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбук» керівник центру Руслан Бормовий.

По цій програмі кожного заїзду добровольці із числа учасників табору, можуть спробувати свої сили, характер і стійкість у даному курсі та завоювати у виснажливих тестах та навчальних програмах диплом від ВПЦ «3-й полк» та ГО «Наше Майбутнє».

– Кожен день приносить курсантам нові незвичайні випробування і потрібно продемонструвати не тільки фізичну витривалість, але й уважність, стриманість, психологічну стійкість і т.д. Курс важкий і не всім під силу його пройти, – пояснює Руслан. – 2-й заїзд – курсантів добровольців у перший день було 43 – дипломи за 7 днів «пекла» отримали лише 7 (уже діючих) рейнджерів-розвідників. 3-й заїзд – курсантів добровольців у перший день було 32 – на 4 день залишається поки лише – 5 курсантів, а попереду ще 3 дні випробувань і навчань.

У проведені даного курсу інструктору ВПЦ «3-й полк» допомагають і допомагали кадет ВПЦ «3-й полк» Огороднічук Ю., керівник ЦК «Азов» м. Ковель, учасник БД у зоні АТО під позивним Semper FiL.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!