Державна служба зайнятості в січні – червні 2016 року допомогла отримати роботу 387,4 тис. осіб. Про це повідомила прес-служба відомства з посиланням на голову Держслужби зайнятості Сергія Кравченка, передає УНІАН.

«Всього за шість місяців 2016 року послуги Державної служби зайнятості отримували 868,7 тис. зареєстрованих безробітних. Крім пошуку роботи, це профорієнтаційні послуги, допомога у відкритті власної справи, навчання і перенавчання на затребувані спеціальності та інше», – цитує Кравченка прес-служба.

Згідно з повідомленням, із 387 тис. працевлаштованих громадян 60 тис. належали до соціально вразливих категорій населення: люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, учасники АТО. Найлегше знайти роботу кваліфікованим робітникам з інструментом – конкурс на такі посади в середньому по Україні становить лише 4 людини на місце. За 6 місяців цього року 132,2 тис. безробітних взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Професійне навчання на актуальні професії пройшли 104 тис. безробітних. Найчастіше безробітні навчаються на перукаря, кухаря, електрогазозварника, тракториста-машиніста, водія, продавця і швачку. Крім того, за півроку 3,3 тис. громадян започаткували власну справу за рахунок отримання одноразової виплати допомоги з безробіття. Найчастіше люди відкривають власну справу в сфері торгівлі, ремонту автотранспортних засобів, сільського, лісового і рибного господарства, а також у професійній, науковій і технічній діяльності. На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного соціального внеску працевлаштовано 6,4 тис. безробітних.

На 1 липня 2016 року кількість безробітних становила 388,9 тис. осіб, з яких 314,2 тис. осіб отримували допомогу з безробіття. За даними Держслужби зайнятості, серед наявних вакансій на ринку праці в Україні служба за контрактом в Збройних силах України є однією з найбільш високооплачуваних і конкурентоспроможних професій.  

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!