Генеральний прокурор ініціював призначити службове розслідування через те, що глава МВС Арсен Аваков не повідомив про конфлікт інтересів під час розслідування справи його бізнес-партнера Ігоря Котвіцького.

Про це йдеться у відповіді Генпрокуратури на запит “Центру протидії корупції”, пише УП.

У листі сказано, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура з 31 грудня 2015 року здійснює процесуальне керівництво у справі про незаконне збагачення Котвіцького. Цю справу об’єднали з іншою, яку розслідувало МВС, підконтрольне Авакову.

В ГПУ також зазначили, що закон передбачає відповідальність за неповідомлення чиновником про наявність у нього “реального конфлікту інтересів, а також вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів”.

При цьому, у листі йдеться, що у САП немає інформації про тиск Авакова на це слідство, тому формально немає факту вчинення ним правопорушення.

Однак, у відомстві додали, що, згідно з законом, Аваков повинен був повідомити про свій конфлікт інтересів до 10 листопада, але не зробив цього. Після цього ГПУ через неефективне розслідування забрала у МВС цю справу.

Раніше повідомлялося, НАБУ розслідує виведення депутатом від “Народного фронту” Ігорем Котвіцьким понад 40 мільйонів доларів закордон влітку 2015 року.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!