Шість громадських ініціатив стали переможцями другого етапу конкурсу міні-грантів, започаткованого Фондом Ігоря Гузя «Прибужжя». Вручення сертифікатів відбулося 18 липня у Нововолинську.

На початку 2016 року Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» за підтримки місцевого бізнесу розпочав допомагати реалізації ініціатив активних громадян Володимир-Волинського, Іваничівського, Любомильського районів, міст Володимира-Волинського та Нововолинська. Шість найцікавіших проектів в рамках конкурсу «Крок назустріч» вже визначили. Кожен зможе отримати співфінансування від фонду на суму близько 20 тися гривень.

Під час презентації народний депутат України Ігорь Гузь особисто подякував авторам найцікавіших проектів за їх активність та роботу. Він відзначив, що такий конкурс дає реальну можливість отримати підтримку власних починань. «Громада краще знає, у що найперше треба вкласти гроші: де поставити дитячий чи спортивний майданчик,«залатати» ями на дорогах чи поставити енергозберігаючий котел», – відзначив депутат.

Виконавчий директор Фонду «Прибужжя» Борис Карпус, зазначив що було подано заявок на 48 проектів, із яких обрали шість найцікавіших.

Отож, переможцями стали такі проекти:

  1. Хобултівський дошкільний навчальний заклад (Володимир-Волинський р-н).

Проект: «Облаштування санвузла дошкільного навчального закладу села Хобултова».

Суть: встановлення бойлера для води, заміну умивальників та проведення робіт з укладання плитки керамічної на стіни і підлогу.

  1. Громадська організція «Топилище» (Іваничівський р-н).

Проект: «Громада, влада та бізнес – разом заради майбутнього».

Суть: створення сучасної спортивної інфраструктури та популяризації занять спортом, що є запорукою соціально-економічного розвитку села і покращення його іміджу.

  1. Громадська організація «Гущанські патріоти» (Любьмильський р-н).

Проект: «Покращення роботи місцевої пожежної охорони шляхом добудови гаража для пожежого автомобіля та організації пожежного поста».

Суть: добудова гаража до адмінприміщення сільської ради з приєднанням останього до електромережі та системи парового опалення».

  1. Громадська організація» Світ для дітей» (м. Нововолинськ)

Проект: «Спортлайф»

Суть: закупівля спортивних матів, сухого басейну з мячами, мяких модулів, шведської стінки.

  1. Ініціативна група житлового буд. № 25 бульвар Шевченка (м. Нововолинськ)

Проект: «Надійний захист»

Суть: встановлення у притулку для собак високого надійного паркану.

  1. Громадська організація «Берег надії» (м. Володимир-Волинський)

Проект: «Будуючи місточок»

Суть: облаштування спеціального спортивно-ігрового майданчика для дітей з особливими потребами.

Переможцям вручили сертифікати та уклали угоди про співпрацю. Проекти мають втілити упродовж серпня та вересня. Загальний бюджет шести проектів сягнув 111 тисяч гривень підтримки Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя».

Також зазначили, що конкурс буде проводитися  раз в квартал, тому якщо Ви маєте цікаві ідеї та хочете втілити їх у реальність, не упускайте свій шанс.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!