Прокуратуру Волинської області очолив Максим Киричук. Нового прокурора офіційно представляв керівник Генеральної прокуратури Юрій Луценко.

До призначення на Волинь Киричук займав посаду старшого слідчого з особливо важливих справ відділу з розслідування злочинів, скоєних співробітниками прокуратури управління з розслідування в кримінальних виробництвах стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Генеральної інспекції внутрішніх розслідувань та безпеки ГПУ.

Максим Юрійович Киричук народився 9 травня 1980 року у Львові, батьки родом з Рівненської та Тернопільської областей. Одружений, має двоє дітей.

З 2002 по 2011 рік працював в органах прокуратури Львівщини. З квітня 2011 року почав працювати в прокуратурі Київської області. Обіймав посаду начальника слідчого відділу, прокурора слідчого відділу, начальника слідчого управління. Згодом був переведений в прокуратуру Закарпатської області, де працював начальником міліцейського відділу, природоохоронним прокурором, а також прокурором Тячівського району.

З 2015 року і до цього часу обіймав посади в Генеральній прокуратурі України.

У спадщину від батька, який загинув у 2002 році, Максим Киричук отримав дві квартири у Львові. У його власності перебуває одна квартира у Львові розміром 32 квадратних метри, придбана за кошти з проданої квартири, яка значилась у декларації нового прокурора за 2014 рік.

Дружина прокурора має у власності однокімнатну квартиру, та спільну сумісну частку майна із батьками чоловіка. На дружину зареєстрований автомобіль КІА Піканто 2008 року випуску, також в її власності Хонда 2007 року, хоча нею користується новопризначений керівник Волинської обласної прокуратури.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!