Довге, густе і блискуче волосся здавна вважалось символом жіночої краси і чарівності. Тому не дивно, що кожна жінка мріє про саме таке волосся – довге і гарне. Допоможуть перетворити мрію в реальність кілька рекомендацій, якими поділилось видання news.am.

Волосся у всіх людей росте приблизно з однаковою швидкістю – в середньому відростає на 1-1,5 см за місяць. Тому, як би нам не хотілось, чуда не станеться і волосся не виросте за місяць на 20 см.

Однак, не у всіх людей волосся відростає з однаковою швидкістю. Більше того, навіть в однієї людини воно росте з різною швидкістю – вдень волосся росте трохи швидше, ніж вночі, а влітку – швидше, ніж узимку. На ріст волосся впливають різні фактори: спадковість, стать людини, загальний стан організму, вік, стан нервової системи, харчування. Тому до питання стимуляції росту волосся необхідно підходити комплексно.

Слідуйте нашим рекомендаціям і ви зможете прискорити цей процес.

1. Правильне харчування
Щоб забезпечити інтенсивний ріст волосся, необхідно дотримуватись правильного раціону харчування. Пам’ятайте, що саме від поживних речовин, отриманих з їжі, залежить якість волосся і швидкість його росту. Тому зверніть перш за все увагу на білкову їжу – м’ясо, сою, кисломолочні продукти і горіхи.

2. Вода

Вода запускає всі обмінні процеси в організмі людини. Недостатність води може надовго зупинити ріст волосся. Щоб нормалізувати ріст волосся, необхідно випивати в день не менше 4 склянок води – саме чистої води, а не газованої або чаю.

3. Регулярна стрижка

Ви напевно помічали, що волосся росте набагато швидше після чергової стрижки. Регулярна стрижка допомагає позбутись посічених кінчиків, в той час, як жоден косметичний засіб такого ефекту не дасть.

4. Правильне миття голови

Не варто мити голову частіше, ніж раз в два дні, адже вода та шампунь змивають з волосся захисне покриття. Структура волосся стає більш ламкою, тому воно виглядає тьмяно і мляво.

5. Правильний догляд

Волосся варто підживлювати корисними речовинами за допомогою масок. Це не лише прискорить ріст волосся, але і зробить його здоровішим та сильнішим.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!