У п’ятницю, 15 липня в Навчально-методичному центрі профспілок в обласному центрі відбулося засідання круглого столу на тему:«Спільними зусиллями проти торгівлі людьми». Поліцейські, громадські діячі та соціальні працівники розглядали теоретичні та практичні аспекти вказаної теми.

Участь у заході взяли керівник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП у Волинській області Віктор Кравчук, керівник громадського об’єднання «Волинські перспективи» Ніна Пахомюк, заступник директора Департаменту соціального захисту Волинської ОДАОлена Комар та інші представники державних організацій, що є суб’єктами Національного механізму взаємодії (НМВ) з протидії торгівлі людьми у Волинській області.

Під час засідання круглого столу обговорювалися питання налагодження співпраці для удосконалення роботи щодо подолання торгівлі людьми в регіоні, а також, залучення всіх суб’єктів Національного механізму взаємодії до проведення заходів щодо відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

Як результат, учасники круглого столу затвердили графік проведення заходів у Волинській області з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми в рамках Всеукраїнської акції «Спільними зусиллями проти торгівлі людьми».

«Саме налагодження ефективного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, на системній основі забезпечить надання комплексної допомоги постраждалим, захист їх прав та інтересів з урахуванням вимог міжнародного і національного стандартів», – прокоментував керівник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП у Волинській області Віктор Кравчук.

Учасники заходу обговорили послідовність проведення акцій по розповсюдженню інформації для подорожуючих щодо правил безпечної трудової міграції та як вберегти людей, аби ті не стали жертвами торгівлі людьми. Акції будуть проходити на залізничних вокзалах, автостанціях та пунктах державного перетину кордону Волинської області.

Заходи проводяться в рамках реалізації проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи проти торгівлі людьми, в Україні», Волинський компонент.

Сектор комунікації поліції

Волинської області

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!