На сайті Президента України Петра Порошенка зареєстровано електронну петицію з пропозицією перейменування Верховної Ради.

Ініціатор петиції – фізична особа Мануїльський Дмитро Володимирович.

Мануїльський пропонує в рамках декомунізції перейменувати Верховну Раду, оскільки, за словами пана Дмитра, сьогоднішня назва є ідентичною із назвою вищого органу державної влади часів СРСР.

Ініціатор петиції пропонує Верховну Раду перейменувати на Державну Українську Парламентську Асамблею, пояснюючи це тим, що така назва є загальноприйнятною у Європі і разом з тим підкреслює “європейську ідентичність сучасної України та вектор її цивілізаційного вибору”.

За 4 дні з моменту розміщення петиції на сайті президента бажаючих перейменувати ВР в ДУПУ знайшлось небагато – всього 35 з необхідних 25 000 підписів.

До слова, це вже не перша петиція пана Мануїльського. Попереднього разу Дмитро Володимирович розміщав петицію про визнання Укравтодору терористичною антиукраїнською організацією. За весь час збору підписів ця петиція набрала всього 31 голос.

Що ж, якщо і цього разу петиція Мануїльського буде набирати підписи таким же ж темпом, у ВР є шанси не перетворитись на ДУПУ офіційно.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!